تابلو طرح نقره اصفهان که منجر به تخریب سریع تر نقاشی های درون خود می شود

هنر یکی از جدایی ناپذیرترین عناصر پروژه های ما است. استودیوی ما از هنرمندان و همچنین طراحان تشکیل شده است، بنابراین در اخلاق کاری ما گنجانده شده است.

تشویق به نگاه کردن به تابلو طرح نقره اصفهان به شیوه ای خاص، قطعاً بر نحوه نگاه من به یک اتاق حاکم است.

گاهی اوقات مشتریان مجموعه‌های هنری خود را دارند، بنابراین ما با آنچه که آنها دارند کار می‌کنیم، اما زمانی که گالری کاب لندن را درج می‌کنیم، بهترین کار را انجام می‌دهد، جایی که من اولین سرپرستی خود را انجام دادم.

با پروژه هایبری هیل، مشتریان را به کاب بردیم تا کارهای جوزف گودی را ببینند. ما تابلو را انتخاب کردیم – خط، 2015، رنگ روغن روی بوم – و سپس کل اتاق غذاخوری را در اطراف آن اختصاص دادیم.

نحوه طراحی یک طرح داخلی پیرامون هنر
همه عناصر موجود در فضا، از میز عتیقه خانه‌های کشاورزی ایرلندی، صندلی‌های غذاخوری Eero Saarinen و صندلی آرت دکو گرفته تا چراغ‌های قدیمی دهه 1960 و حتی کفپوش‌های بتنی سفارشی، در گفتگو با آن تابلو هستند.

بخش واقعا دشوار انتخاب رنگ رنگ است. شما نمی خواهید کار نقاش را روی دیوارها میمون کنید.

من از رنگ سفارشی دونالد کافمن در گونه‌های کمی شیرین و کم‌رنگ تابلو استفاده کردم، بنابراین آنها با آن مبارزه نمی‌کنند – آن را بلند می‌کنند و با آن ارتباط برقرار می‌کنند.

از خود بپرسید: ویژگی های اتاقی که دوست دارید چیست؟

وقتی نوبت به توسعه فضا از نظر نحوه استفاده از آن می‌رسد، به هماهنگی رنگ‌ها، تضاد مواد و نحوه کارکرد آن‌ها با هم فکر کنید.

از خود بپرسید: ویژگی های اتاق مورد علاقه شما چیست، ویژگی های هنری که دوست دارید چیست و چگونه می توانند مکمل یکدیگر باشند؟

تصاویر مجلات و کاتالوگ‌هایی را که فکر می‌کنید قرار است به آن اتاق برود، جدا کنید و در اطراف اثر هنری قرار دهید تا تصویری از ظاهر آن داشته باشید.