درب ضد سرقت زرشکی که در هنگام ورود لباس شما را میکروب زدایی می کند

عنصر اصلی در، لنگه در است که دو صفحه فولادی است که محکم به یکدیگر متصل شده اند. دوام کامل و حفاظت غیر قابل نفوذ آنها با این واقعیت تضمین می شود که این صفحات فولادی توسط دنده های سخت ثابت می شوند.

هرچه صفحات فولادی ضخیم‌تر باشد، درب ضد سرقت زرشکی سنگین‌تر است که آن را محکم و قابل اعتماد می‌کند.

قفل ها یکی از مهمترین نقش ها را در درب های زرهی ایفا می کنند. تعداد قفل ها بسته به میل مشتری یا خریدار می تواند از دو تا سه یا بیشتر باشد.

قفل ها، به عنوان یک قاعده، باید با الزامات امنیتی مطابقت داشته باشند و دارای حداکثر مقاومت در برابر شکستن باشند . اکثر درهای زرهی تنها دارای دو قفل از نوع سطح و سیلندر هستند که به نوبه خود دارای تنوع زیادی از محرمانه بودن هستند.

میلگردها یا پین‌هایی که به درستی نصب شده و با کیفیت بالا هستند نیز نقش مهمی در تضمین ایمنی دارند.

طبقه بندی درب های زرهی
درهای زرهیدرب های زرهی در اشکال مختلفی وجود دارند. آنها بر اساس ایمنی و مقاومت در برابر دستکاری طبقه بندی می شوند.

نصب درب زرهی در صورتی که الزامات ایمنی منزل، آپارتمان، کلبه، اداره و غیره شما را برآورده نکند، کارآمد و بی معنی نخواهد بود.

علاوه بر اینکه درب های زرهی معمولاً به دو دسته فلزی و ضد گلوله تقسیم می شوند، آنها نیز تقسیم بندی می شوند. با توجه به اصل مقاومت در برابر سارق به 4 کلاس اصلی تقسیم می شود.

درب درجه یک ، این دری است که متخصص تنها با استفاده از چند ابزار ساده (کلاگ، اسکنه) با قدرت بدنی دو یا سه نفر می‌تواند آن را بشکند. ضخامت ورق در حدود 20 میلی متر است.
درب درجه دو با این واقعیت مشخص می شود که متخصص قادر به باز کردن آن به راحتی درب درجه یک نیست.