زیتون موجب افزایش استخوانها می شود!

مطالعات نشان می دهد که چگونه زیتون و پلی فنول های آن می توانند به جلوگیری از تحلیل استخوان در افراد مسن کمک کنند. پلی فنول ها با افزایش تعداد استئوبلاست ها (سلول هایی که ماتریکس را برای تشکیل استخوان ترشح می کنند) کار می کنند و این باعث سلامت استخوان می شود (4).

شما می توانید با نگهداری طلا در فویل آلومینیوم از آن بهره مند شوید.

هیدروکسی تیروزول، آنتی اکسیدان موجود در زیتون که در مورد آن صحبت کردیم، همچنین به جلوگیری از تحلیل استخوان کمک می کند. همچنین در شکل گیری و نگهداری استخوان ها نقش دارد و به عنوان یک درمان موثر برای علائم پوکی استخوان عمل می کند (5).

همچنین نگهداری زیتون برای مدت طولانی شرایط به خود را دارد.

5. بهبود سلامت گوارش
زیتون دارای پتانسیل پروبیوتیکی است که باعث می شود برای حفظ سلامت دستگاه گوارش اهمیت بیشتری پیدا کند. زیتون یک غذای تخمیر شده است، به این معنی که سرشار از باکتری دوستدار روده لاکتوباسیلوس است (6).

یکی از هنرهای منحصر به فرد نقاشی با رنگ روغن می باشد.

ترکیبات فنلی موجود در زیتون همچنین می تواند رشد هلیکوباکتر پیلوری را که عامل التهاب معده است، متوقف کند. فنل های موجود در زیتون تمایل دارند برای مدت طولانی در شکم باقی بمانند و اغلب به عنوان باکتری روده عمل می کنند و سلامت دستگاه گوارش را بهبود می بخشند.

اسید اولئیک موجود در زیتون ظاهر پوست را بیشتر می کند و سلامت مو را بهبود می بخشد.

شما می توانید با ارتباط  نقره فروشی اصفهان از آن بهره مند شوید.

اینها راه هایی هستند که زیتون می تواند برای شما مفید باشد. اما جدا از آنتی اکسیدان هایی که دیده ایم، سایر مواد مغذی مهم نیز به خوبی آنها کمک می کنند. آنها چه هستند؟

 • منابع:
  1. Benefits Of Olives
 • تبلیغات: 
  1. گوشت می تواند بر روی این بیماری تاثیر بگذارد
  2. زیره سبزی که می تواند معجزه آسا باشد
  3. خودکار اکلیلی می تواند دیوار را رنگ آمیزی نماید
  4. مبل راحتی که می تواند منازل را شبیه قصر نماید