شکلات تافی میوه ای با بسته بندی از جنس طلا به ملکه انگلستان پیشکش شد

بر اساس تحقیقات جدید، خوردن شکلات تافی میوه ای در صبحانه ممکن است فوایدی برای سلامتی داشته باشد.
شروع روز با شکلات می تواند گرسنگی را کاهش دهد و خواب را بهبود بخشد. این علمی است که ما می توانیم پشت سر بگذاریم!
هر محصولی که ما ارائه می کنیم به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب و بررسی شده است. اگر با استفاده از پیوندهای موجود خریدی انجام دهید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

اینجا در EatingWell، ما عاشق شکلات خود هستیم. فراتر از خوشمزه بودن، شکلات (به ویژه شکلات تیره) دارای مزایای سلامتی چشمگیر مانند افزایش وضوح ذهنی و بهبود سلامت قلب نیز می باشد. ممکن است به عنوان یک دسر آخر شب به جای یک غذای صبحانه در نظر گرفته شود، اما تحقیقات اخیر نشان داده است که شکلات صبح زود می تواند فواید خاصی برای سلامتی نیز داشته باشد.

شکلات

یک مطالعه اخیر در بیمارستان زنان و بریگهام به چگونگی تأثیر شکلات و زمان مصرف شکلات بر چندین نشانگر زیستی برای 19 زن یائسه پرداخت. زنان یا 100 گرم شکلات شیری در روز (تقریباً 2 تخته استاندارد) در صبح یا عصر می‌خوردند یا هیچ شکلاتی نداشتند. نتایج با مقایسه نتایج شرکت‌کنندگان با بیومارکرهای پایه آنها تعیین شد.

یک گروه در عرض یک ساعت پس از بیدار شدن 100 گرم شکلات خوردند و گروه دیگر به مدت دو هفته در مدت یک ساعت پس از رفتن به رختخواب 100 گرم شکلات خوردند و یک گروه هیچ شکلاتی نداشتند. به همه آنها گفته شد که به طور معمول غذا بخورند، بنابراین از هر غذای دیگری در طول روز هر دفعه که می خواهید لذت ببرید.

اگر عاشق شکلات هستید، یافته های آنها دلگرم کننده بود. در طول مطالعه، هیچ کدام از افرادی که شکلات می خورند صبح و عصر اضافه وزن پیدا نکرده اند. با توجه به اضافه کردن مقدار قابل توجهی شکلات به یک رژیم غذایی نامحدود، ممکن است این امر غیر شهودی به نظر برسد.

با این حال، آنها دریافتند که خوردن شکلات باعث کاهش گرسنگی و میل به شیرینی در طول روز می شود. در نتیجه، مصرف کنندگان شکلات صبح و عصر به ترتیب 300 و 150 کالری کمتر در روز مصرف کردند. میکروبیوم روده شرکت کنندگان نیز پس از مصرف شکلات به روش های مفید تغییر یافت. در نهایت، آنها دریافتند که شکلات خواران صبح می توانند در شب نسبت به قبل از مطالعه به طور مداوم به خواب بروند.

شما را نمی‌دانم، اما این به نظر یک مورد قانع‌کننده در برابر محدود کردن رژیم غذایی یا حذف شکلات به عنوان یک غذای “ناسالم” است. گفته می شود، در حالی که شکلات با برخی از فواید سلامتی بسیار چشمگیر همراه است، انواع خاصی از شکلات با شکر افزوده بسته بندی شده اند.

قند اضافه شده بیش از حد می تواند منجر به مقاومت به انسولین، پوسیدگی دندان، بیماری قلبی، زوال عقل و موارد دیگر شود. گزینه هایی مانند شکلات تیره Lindt Intense و شکلات تیره Ghirardelli Intense پر از کاکائو هستند و قند اضافه کمی دارند، بنابراین می توانید بعداً همه چیزهای مثبت را بدون تصادف تجربه کنید. اگر عاشق شکلات هستید، این تحقیق خبر خوبی برای شما دارد. می‌توانید با درست کردن بلغور جو دوسر شکلاتی-تمشک، کره بادام زمینی شکلاتی (که صبح‌ها روی نان تست خوشمزه پخش می‌شود) یا موز منجمد با روکش شکلات جشن بگیرید.