شیلنگ بخاری پراید که بعد از رسیدن گرمای محیط به حدی بخاری را خاموش می کند

شیلنگ رادیاتور دارای گیره، کاهنده، آستین و گیره برای تناسب عالی است. اگر به تعویض شیلنگ بخاری نیاز دارید، این می تواند یک انتخاب عالی باشد.

2. شلنگ رادیاتور و شیلنگ بخاری پراید قالبی ACDelco Professional 20697S

ویژگی های برجسته:

لاستیک EPDM بادوام
پوشش مقاوم در برابر ازن
در برابر فروپاشی خلاء مقاومت کنید
بدون کمانش
مشابه شیلنگ بخاری، شیلنگ رادیاتور قالب گیری حرفه ای از ACDelco نیز یک گزینه عالی است.

بررسی شیلنگ رادیاتور حرفه ای ACDelco:

از لاستیک مصنوعی EPDM با کیفیت بالا استفاده می کند. علاوه بر این، ازن و یک لایه بیرونی مقاوم در برابر حرارت وجود دارد. به طور کلی، شیلنگ رادیاتور بسیار بادوام است.

فرآیند نصب نیز بسیار راحت است – بدون کمانش یا خم شدن از شکل. اتصال نیز دقیق است. به طور خلاصه، این یکی ارزش پول شما را دارد.

آیا 2 شیلنگ رادیاتور وجود دارد؟
دو شیلنگ وجود دارد که به رادیاتور متصل می شود. یکی از سمت بالا و دیگری از پایین است. هر دو شیلنگ مایع خنک کننده را در یک چرخه انتقال می دهند.

چرا شیلنگ رادیاتور من سخت است؟
شلنگ رادیاتور زمانی که وضعیت شلنگ خوب نباشد احساس سختی می کند. همچنین ممکن است زمانی اتفاق بیفتد که فشار سیلندر به دلیل ترک به سیستم خنک کننده وارد شود. سعی کنید مشکل را پیدا کنید یا در این شرایط به مکانیک مراجعه کنید.

وقتی شیلنگ رادیاتور منفجر می شود چه اتفاقی می افتد؟
اگر شلنگ رادیاتور باد کند، سیستم خنک کننده به درستی کار نمی کند. همچنین می تواند منجر به ترکیدن شود. بنابراین، سعی کنید در اسرع وقت شیلنگ را تعویض کنید.

چرا شیلنگ رادیاتور من ترکید؟
هنگامی که خنک کننده گرما را جذب می کند و از شیلنگ رادیاتور عبور می کند، مقدار فشار افزایش می یابد. تمام شیلنگ ها دارای حداکثر فشار هستند. اگر فشار از حد مجاز بیشتر شود، شیلنگ رادیاتور ممکن است ترکیده شود.